preloader

Małgorzata Morańska

Rzecznik Prasowy

+48 660 755 238 malgorzata.moranska@unum.pl

Informacje prasowe

Unum Życie rozszerza ofertę o ubezpieczenia dla dzieci – Lepszy Start

Z badań przeprowadzonych przez ARC Rynek i Opinia wynika, że Polacy dają dzieciom istotne finansowe wsparcie na wejście w dorosłość. Najczęściej są to środki na organizację wesela, finansowanie studiów, a także kiedy urodzi im się dziecko. Rodzice lub opiekunowie zapewniają dzieciom pomoc finansową w zakupie mieszkania albo w doraźnych trudnościach finansowych. Unum odpowiada na możliwe potrzeby wchodzących w dorosłość dzieci i troski rodziców – wprowadza do oferty polisę ubezpieczeniową Lepszy Start – Ubezpieczenie na Życie i Dożycie Dziecka wraz z dodatkowym ubezpieczeniem przejęcia opłacania składek.

16 listopada 2021

Unum Po raz trzeci z tytułem Firma Przyjazna Klientowi

Unum Życie po raz trzeci otrzymało certyfikat Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie nadawane jest przez agencją badawczą Experience Institute, na podstawie zrealizowanego na reprezentatywnej próbie klientów badania satysfakcji.

11 października 2021


Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.