preloader

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, współpracowników oraz klientów ograniczyliśmy godziny pracy w oddziałach.
Zapraszamy Państwa w poniedziałki i czwartki w godzinach 9:00-16:00 (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności naszych pracowników). Codziennie w godzinach 8:30-17:00 można skontaktować się z naszym Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta oraz oddziałami.
 
Z serdecznymi pozdrowieniami
Zespół Unum Życie
 

Zadzwoń do nas

Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siedziba firmy

Unum Życie TUiR S.A. al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

 


Napisz do nas

Prosimy o załączanie dokumentów (.jpg, .png, .pdf, .tiff, .zip, .rar) o maksymalnej wielkości 10MB.


takOświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności Unum Życie TUiR S.A.

Nasze oddziały – ograniczona dostępność

Zapraszamy Państwa w poniedziałki i czwartki w godzinach 9:00-16:00. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności naszych pracowników.
 

Wyznaczonym w Unum inspektorem ochrony danych jest Tomasz Brożek. Można skontaktować się z nim poprzez adres email: iod@unum.pl, formularz kontaktowy znajdujący się powyżej, telefonicznie pod numerem: 800 33 55 33 lub pisemnie na adres siedziby Unum (z dopiskiem „RODO”).  

 
Polityka Prywatności Unum Życie TUiR S.A.
 
Pod wskazanym linkiem znajdą Państwo europejską platformę ODR, służącą do pozasądowego rozstrzygania sporów wynikłych z internetowych umów sprzedaży lub umów o świadczenie usług, tj. zawartych za pośrednictwem strony internetowej lub innych środków elektronicznych: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
 
Przypominamy także, że można się z nami skontaktować wysłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@unum.pl
 
Polityka rozpatrywania skarg i reklamacji

W przypadku sporu sprawa może zostać skierowana do pozasądowego postępowania prowadzonego przez Rzecznika Finansowego (adres strony internetowej: http://www.rf.gov.pl) lub na drogę sądową.