preloader

Unum z tytułem „Inwestor w Kapitał Ludzki”

Unum Życie zdobyło tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki” przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory na podstawie opinii pracowników spółki.

31 stycznia 2020

Pracownicy chcą od pracodawców ubezpieczeń

Najczęściej oferowanym przez pracodawcę programem ubezpieczeniowym jest grupowe ubezpieczenie na życie. Im większa firma tym częściej jest ono oferowane. Pracodawcy rozszerzają ochronę ubezpieczeniową o inne ryzyka, a pracownicy są takimi produktami ubezpieczeniowymi zainteresowani - wynika z badania Unum Insight.

27 stycznia 2020

Robert Gowin i Łukasz Świerczek wyróżnieni „Za zasługi dla ubezpieczeń”

W dniu 8 stycznia 2020 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”. Wśród laureatów, odznaczeni zostali również członkowie zarządu Unum: Robert Gowin i Łukasz Świerczek.

10 stycznia 2020

Unum Życie z tytułem: Najlepszy Pracodawca 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme docenienie Unum za budowanie angażującego miejsca pracy.

18 listopada 2019

Unum Życie Firmą Przyjazną Klientowi

Unum Życie TUiR S.A. otrzymała godło Firma Przyjazna Klientowi. To już drugie takie wyróżnienie dla spółki. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom prezentującym najwyższe standardy w obsłudze klienta. Godło Firma Przyjazna Klientowi jest przyznawane na 12 miesięcy. Program istnieje na polskim rynku ponad 15 lat i corocznie bada 60 podmiotów z różnych branż w obszarze standardów obsługi klienta.

29 października 2019

Unum rozszerza ofertę: mądre ubezpieczenie na wypadek nowotworu

Według prognoz GLOBOCAN w 2025 roku liczba zachorowań na nowotwory na świecie wzrośnie z 14,1 mln do 19,3 mln rocznie, a w 2035 roku do 24 mln rocznie. W Polsce co czwarta osoba uważa za prawdopodobne wystąpienie u siebie problemów onkologicznych. W odpowiedzi na obawy Polaków Unum wprowadziło do oferty Ubezpieczenie na Wypadek Choroby Nowotworowej.

25 października 2019