preloader

Unum i Santander: w trosce o życie

W dniu 6 września Unum Życie, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oraz przy wsparciu Fundacji Santander, zorganizowało w swojej siedzibie akcję krwiodawstwa, zbierając w sumie ponad 11 litrów krwi.

09 września 2019

Unum Życie wypłaciło więcej świadczeń klientom

Unum Życie TUiR S.A. wypłaciło swoim klientom 96,9 mln PLN świadczeń w okresie od lipca 2018 do połowy 2019 roku. To o 14,9% więcej niż wartość świadczeń wypłaconych za analogiczny okres sprzed roku.

07 sierpnia 2019

Zmiany w Zarządzie Unum Życie

Rada Nadzorcza Unum Życie TUiR S.A. powołała w skład Zarządu Łukasza Świerczka, który odpowiedzialny będzie za Pion Prawno-Administracyjny spółki.

22 lipca 2019

Polacy chcą polegać na rodzinie, Amerykanie oszczędzają

Wyniki badań Unum Insight 2019 pokazują, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń Polacy chcą polegać na rodzinie, która będzie spłacać ich zobowiązania finansowe. To również dla rodziny głównie sięgamy po polisy ubezpieczeniowe. Co jeszcze pokazują wyniki Unum Insight?

04 czerwca 2019

1,5 tony żywności dla potrzebujących od wolontariuszy Unum

W dniach 8-12 kwietnia, w centrali i oddziałach Unum Życie odbyła się zbiórka żywności dla potrzebujących zorganizowana przez Fundację Unum we współpracy z Bankami Żywności. W akcję zaangażowało się ponad 400 pracowników i współpracowników towarzystwa, którzy łącznie zebrali ponad 1,5 tony żywności!

17 kwietnia 2019

Unum Życie z tytułem Super Etycznej Firmy

Unum Życie zostało po raz czwarty już wyróżnione tytułem Etyczna Firma Roku w konkursie organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu. Nieprzerwane budowanie kultury opartej na wartościach zostało docenione przez kapitułę, która dodatkowo wyróżniła spółkę tytułem Super Etycznej Firmy.

22 marca 2019