preloader

Agenci Unum Życie w światowej czołówce

Aż 32 agentów (Life Protection Advisors) Unum Życie zakwalifikowało się na 2021 rok do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table. Obecnie z całej Polski jest w nim 67 członków.

22 lutego 2021

Unum Życie z tytułem Najlepszy Pracodawca 2020

Unum Życie jednym z Najlepszych Pracodawców 2020 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już trzecie z rzędu docenienie Unum za budowanie angażującego miejsca pracy.

15 lutego 2021

Unum po raz kolejny z tytułem „Inwestor w Kapitał Ludzki”

Unum Życie drugi raz z rzędu zdobywa tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki” przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory na podstawie badania opinii pracowników.

29 stycznia 2021

Joanna Grudnik i Renata Stawiczny wyróżnione „Za zasługi dla ubezpieczeń”

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) od wielu lat corocznie wręcza odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń” ekspertom i zasłużonym przedstawicielom rynku. Wśród laureatów 2020 roku odznaczone zostały ekspertki Unum: Joanna Grudnik, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Grupowych oraz Renata Stawiczny, Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Indywidualnych.

20 stycznia 2021

Unum wraz z 17 innymi ubezpieczycielami pomaga w pandemii

18 firm ubezpieczeniowych sfinansuje dodatkowe call center dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS). Organizatorem przedsięwzięcia jest Polska Izba Ubezpieczeń. To kolejna inicjatywa branży ubezpieczeniowej, która wspiera osoby walczące z koronawirusem na pierwszej linii oraz Polaków, zmagających się ze skutkami pandemii. Ubezpieczyciele sfinansują pracę 100 dodatkowych konsultantów przez najbliższe pół roku.

12 listopada 2020

363 wolontariuszy Unum ruszyło na pomoc osobom dotkniętym skutkami pandemii

363 wolontariuszy z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Rzeszowa, Olsztyna, Łodzi i Wrocławia zaangażowało się w Dzień Wolontariusza organizowany przez Fundację Unum. Potrzebna w pandemii pomoc dotarła do służb medycznych, seniorów, osób ubogich i bezdomnych, dzieci walczących z chorobami, a nawet do bezdomnych czworonogów.

09 października 2020