preloader

Polacy chcą polegać na rodzinie, Amerykanie oszczędzają

Wyniki badań Unum Insight 2019 pokazują, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń Polacy chcą polegać na rodzinie, która będzie spłacać ich zobowiązania finansowe. To również dla rodziny głównie sięgamy po polisy ubezpieczeniowe. Co jeszcze pokazują wyniki Unum Insight?

04 czerwca 2019

1,5 tony żywności dla potrzebujących od wolontariuszy Unum

W dniach 8-12 kwietnia, w centrali i oddziałach Unum Życie odbyła się zbiórka żywności dla potrzebujących zorganizowana przez Fundację Unum we współpracy z Bankami Żywności. W akcję zaangażowało się ponad 400 pracowników i współpracowników towarzystwa, którzy łącznie zebrali ponad 1,5 tony żywności!

17 kwietnia 2019

Unum Życie z tytułem Super Etycznej Firmy

Unum Życie zostało po raz czwarty już wyróżnione tytułem Etyczna Firma Roku w konkursie organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu. Nieprzerwane budowanie kultury opartej na wartościach zostało docenione przez kapitułę, która dodatkowo wyróżniła spółkę tytułem Super Etycznej Firmy.

22 marca 2019

Dzień Przedsiębiorczości w Unum Życie

Unum Życie wzięło udział w programie Dzień Przedsiębiorczości organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. 20 marca 2019 r. uczniowie szkół średnich odwiedzili centralę firmy oraz jej oddziały, by zgłębić wiedzę na temat działania branży ubezpieczeń oraz poznać pracę w towarzystwie ubezpieczeniowym.

20 marca 2019

Unum Życie z tytułem Mistrz Biznesu 2018

Magazyn Businessman.pl wyróżnił Unum Życie tytułem Mistrz Biznesu w kategorii: ubezpieczenia, doceniając wysokie wyniki, jakie spółka osiągnęła w pełnym nowych wyzwań roku 2018.

14 marca 2019

Wyniki finansowe Unum Życie za 2018 rok

Unum Życie TUiR S.A. odnotowało zysk netto w wysokości 22,1 mln zł. Przypis składki brutto z działalności bezpośredniej wzrósł o ok. 10% i wyniósł 262,0 mln zł. To kolejny bardzo dobry rok pod względem finansowym dla spółki.

26 lutego 2019