preloader

Unum zaprasza na cykl bezpłatnych webinariów „Best for U”

Unum Życie TUiR S.A. organizuje cykl webinariów „Best for U”. To seria wykładów z uznanymi ekspertami, których celem jest dzielenie się wiedzą i troska o dobrą przyszłość.

04 września 2020

Unum Życie wypłaca więcej świadczeń

Unum Życie TUiR S.A. wypłaciło swoim klientom 111,9 mln zł świadczeń z tytułu działalności bezpośredniej w okresie od lipca 2019 do połowy 2020 roku. To o 15,5% więcej niż wartość świadczeń wypłaconych za analogiczny okres sprzed roku.

20 lipca 2020

Unum i Ikano Bank Oddział w Polsce – z sercem do seniorów

Fundacja Unum wraz z Ikano Bankiem przeznaczyły środki na pomoc najbardziej potrzebującym seniorom. Do akcji „Pomagamy razem” włączyli się zaangażowani wolontariusze: agenci i pracownicy Unum. Współpraca Ikano Banku i Fundacji Unum zaowocowała pomocą ponad 300 seniorom, zapewniając im najpotrzebniejsze rzeczy i fundując 1000 posiłków.

03 lipca 2020

Dobre praktyki Unum w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Dwa projekty Unum i Fundacji Unum zostały opublikowane w 18. edycji raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”. Docenione zostały inicjatywy: Opowiem Ci bajkę oraz Dzień Wolontariusza.

20 kwietnia 2020

Ubezpieczyciele łączą siły i wpierają lekarzy Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA

W obliczu trwającej pandemii Axa, Generali, Nationale-Nederlanden oraz Unum wraz z Fundacją Unum podjęły wspólną inicjatywę, której celem jest wsparcie Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w walce z koronawirusem. Firmy przekazały łącznie 300 tys. złotych na zakup sprzętu, który umożliwia diagnozę zaburzeń układu oddechowego.

08 kwietnia 2020

Wyniki finansowe Unum Życie TUiR S.A. za 2019 rok: Wzrost i bezpieczeństwo

Unum Życie TUiR S.A. odnotowało zysk netto w wysokości 12,9 mln zł. Przypis składki brutto wzrósł o ok. 12% i wyniósł 294,2 mln zł. To kolejny bardzo dobry rok pod względem finansowym dla spółki. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym komunikatem.

03 kwietnia 2020