Brokerzy stawiają na Unum

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych podczas XXVI edycji Kongresu Brokerów ponownie nadało Unum tytuł najlepszego ubezpieczyciela życiowego. To już czwarte wyróżnienie z rzędu, a także siódme łącznie z wcześniejszymi latami.

10 czerwca 2024

Praktyki Unum Życie ponownie ujęte w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Pięć społecznych inicjatyw Unum Życie i Fundacji Unum docenionych kolejny raz w największym w Polsce przeglądzie inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju. W tegorocznej edycji Raportu FOB zaprezentowano 1046 dobrych praktyk zrealizowanych przez 266 firm.

24 kwietnia 2024

Rekordowy wzrost Unum Życie – wyniki finansowe za 2023 rok

Na koniec 2023 roku Unum Życie TUiR S.A. odnotowało wzrost przypisu składki brutto o 24%, który wyniósł 524 mln zł. Zysk netto w wysokości 14,9 mln zł. Spółka nieustannie rośnie, w ciągu ostatnich 5 lat zwiększyła dwukrotnie swój udział w rynku.

22 kwietnia 2024

„Jakoś to będzie…” czy „przezorny zawsze ubezpieczony”? – czyli jak Polacy zabezpieczają swoją przyszłość

Polacy najczęściej martwią się o zdrowie swoje i swoich bliskich, a także finansowy komfort rodziny. Dlatego wybierają zdrowy i oszczędny styl życia – wynika z najnowszych badań zleconych przez Unum Życie.

18 marca 2024

Agenci ubezpieczeniowi Unum w światowej czołówce

Aż 52 agentów ubezpieczeniowych (Life Protection Advisors) Unum Życie uzyskało tegoroczną kwalifikację do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table.

21 lutego 2024

Małgorzata Makulska w składzie Rady Nadzorczej Unum Życie

8 grudnia 2023 r. do Rady Nadzorczej Unum Życie dołączyła Małgorzata Makulska, dodatkowo będzie członkinią Komitetu Audytu.

19 grudnia 2023

Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.