preloader

Nieustanny wzrost Unum Życie – wyniki finansowe za 2021 rok

Na koniec 2021 roku Unum Życie TUiR S.A. odnotowało zysk netto w wysokości 14,1 mln zł. Przypis składki brutto wzrósł o ok. 12% i wyniósł 369,6 mln zł.

20 kwietnia 2022

Unum Życie z Certyfikatem „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”

O tym jak ogromne jest zaangażowanie pracowników i współpracowników Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Unum Życie oraz jak ta działalność jest dla nich ważna świadczy fakt, że spośród pięciuset pracowników i współpracowników firmy, około trzystu angażuje się w różne działania wolontariackie. Dlatego 4 kwietnia Akademia Rozwoju filantropii w Polsce przyznała firmie Certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”.

07 kwietnia 2022

1102 kg żywności dla Ukraińców od wolontariuszy Fundacji Unum

Pracownicy i współpracownicy Unum Życie nie ustają we wspieraniu sąsiadów z Ukrainy – tym razem zebrali łącznie 1102 kg żywności dla potrzebujących uchodźców z Ukrainy.

31 marca 2022

Unum Życie po raz drugi z tytułem Super Etyczna Firma

Unum Życie zostało wyróżnione tytułem Super Etyczna Firma w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez redakcję Pulsu Biznesu. To już drugie wyróżnienie spółki, przyznawane na 3 lata.

28 marca 2022

Agenci Unum Życie z międzynarodowym uznaniem

Aż 34 agentów (Life Protection Advisors) Unum Życie zakwalifikowało się na 2022 rok do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table. W ubiegłym roku reprezentacja z wszystkich firm w Polsce wynosiła 88 członków.

23 lutego 2022

Unum Życie po raz czwarty z tytułem Najlepszy Pracodawca 2021

Unum Życie jednym z Najlepszych Pracodawców 2021 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już czwarte z rzędu wyróżnienie za budowanie angażującego miejsca pracy.

24 stycznia 2022

Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.