preloader

Unum Życie Firmą Przyjazną Klientowi

Unum Życie TUiR S.A. otrzymała godło Firma Przyjazna Klientowi. To już drugie takie wyróżnienie dla spółki. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom prezentującym najwyższe standardy w obsłudze klienta. Godło Firma Przyjazna Klientowi jest przyznawane na 12 miesięcy. Program istnieje na polskim rynku ponad 15 lat i corocznie bada 60 podmiotów z różnych branż w obszarze standardów obsługi klienta.

29 października 2019

Unum rozszerza ofertę: mądre ubezpieczenie na wypadek nowotworu

Według prognoz GLOBOCAN w 2025 roku liczba zachorowań na nowotwory na świecie wzrośnie z 14,1 mln do 19,3 mln rocznie, a w 2035 roku do 24 mln rocznie. W Polsce co czwarta osoba uważa za prawdopodobne wystąpienie u siebie problemów onkologicznych. W odpowiedzi na obawy Polaków Unum wprowadziło do oferty Ubezpieczenie na Wypadek Choroby Nowotworowej.

25 października 2019

Święto dobroci i pomocy, czyli Dzień Wolontariusza w Unum Życie

Fundacja Unum oraz Unum Życie wspólnie zorganizowały Dzień Wolontariusza, podczas którego pracownicy oraz współpracownicy, a także ich rodziny i przyjaciele udzielali się charytatywnie niosąc potrzebną pomoc. Prawie 270 wolontariuszy w weekendy września i października wsparło 9 placówek w całej Polsce.

23 października 2019

Unum i Santander: w trosce o życie

W dniu 6 września Unum Życie, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oraz przy wsparciu Fundacji Santander, zorganizowało w swojej siedzibie akcję krwiodawstwa, zbierając w sumie ponad 11 litrów krwi.

09 września 2019

Unum Życie wypłaciło więcej świadczeń klientom

Unum Życie TUiR S.A. wypłaciło swoim klientom 96,9 mln PLN świadczeń w okresie od lipca 2018 do połowy 2019 roku. To o 14,9% więcej niż wartość świadczeń wypłaconych za analogiczny okres sprzed roku.

07 sierpnia 2019

Zmiany w Zarządzie Unum Życie

Rada Nadzorcza Unum Życie TUiR S.A. powołała w skład Zarządu Łukasza Świerczka, który odpowiedzialny będzie za Pion Prawno-Administracyjny spółki.

22 lipca 2019