preloader

kategoria

Nieustanny wzrost Unum Życie – wyniki finansowe za 2022 rok

21 kwietnia 2023 Firma

Na koniec 2022 roku Unum Życie TUiR S.A. odnotowało zysk netto w wysokości 18 mln zł. Przypis składki brutto wzrósł o ok. 14% i wyniósł 421 mln zł.

 
„Chcemy móc jeszcze lepiej i szybciej odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów indywidualnych i pracowników firm, dlatego rośniemy i inwestujemy w nasz rozwój. W 2022 roku utworzyliśmy nową sieć własną oferującą ubezpieczenia grupowe małym i średnim przedsiębiorcom, nieustannie budujemy wyjątkowej jakości współpracę z brokerami, by móc dotrzeć z ochroną do pracowników dużych firm. W ubiegłym roku wprowadziliśmy nowe, grupowe ubezpieczenie na życie z szeregiem świadczeń medycznych „Ochrona Premium”. Rośnie nasza sieć agentów, spośród których aż 44 jest znalazło się w tym roku w gronie najlepszych doradców świata Million Dollar Round Table. Od 2015 roku urośliśmy o 104% i nieprzerwanie robimy swoje, niosąc ponad 340 000 klientów i ich rodzinom tak potrzebny dziś spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa” – komentuje Aneta Podyma, Prezes Zarządu Unum Życie.
 
Więcej w informacji prasowej

Inicjatywy społeczne Unum Życie ujęte w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

19 kwietnia 2023 CSR

Osiem inicjatyw Unum Życie i Fundacji Unum docenionych w największym w Polsce przeglądzie inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju.

 
W tegorocznej edycji Raportu FOB zaprezentowano rekordowo 1705 dobrych praktyk zgłoszonych przez 272 organizacje. Inicjatywy Unum i Fundacji Unum dotyczą wolontariatu oraz działań edukacyjnych w obszarze odpowiedzialności społecznej i etyki.
Więcej w informacji prasowej

Certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości” dla Unum Życie na 2023 rok

05 kwietnia 2023 CSR

Po raz kolejny Koalicja Liderzy ProBono przyznała nam Certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”.

 
Podstawą do uzyskania tego wyróżnienie jest weryfikacja naszych praktyk i polityk dotyczących działalności społecznej oraz zaangażowania naszych pracowników i współpracowników.

Ochrona Premium z tytułem Order Finansowy 2022

17 marca 2023 Produkt

Magazyn Home&Market wyróżnił nasze grupowe ubezpieczenie na życie Ochrona Premium tytułem Order Finansowy 2022!

 
„To duma i radość otrzymać takie wyróżnienie rynkowe dla produktu, nad którym przez wiele miesięcy pracowały osoby z różnych zespołów w naszej firmie. Taki tytuł to potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów.” – komentuje Aleksandra Polakowska-Szymańska, Dyrektor Działu Rozwoju Oferty i Produktów. Ochrona Premium to wprowadzone do oferty w 2022 roku grupowe ubezpieczenie na życie, które wykracza poza standardową definicję polisy grupowej. Zapewnia kompleksowe wsparcie w problemach zdrowotnych pracowników: od profilaktyki, po diagnozę i pomoc w powrocie do pracy.
Więcej w naszej ofercie

CSRFirmaProduktRynek

Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.