preloader

kategoria

Unum Po raz trzeci z tytułem Firma Przyjazna Klientowi

11 października 2021 Firma

Unum Życie po raz trzeci otrzymało certyfikat Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie nadawane jest przez agencją badawczą Experience Institute, na podstawie zrealizowanego na reprezentatywnej próbie klientów badania satysfakcji.

 
W trakcie badania klienci proszeni byli o udzielenie odpowiedzi na temat ich doświadczeń we współpracy z Unum. W ankiecie poruszane są obszary dotyczące: gotowości do rekomendacji produktów firmy (NPS), wskaźnik ogólnego zadowolenia ze współpracy (Customer Satisfaction Score), wskaźnik Customer Effort Score (wysiłek wkładany przez klientów w załatwienie ostatniej sprawy), podejście spółki do klientów, jakość ich obsługi oraz sam proces zakupowy.
 
Więcej w informacji prasowej.

Unum Życie z nagrodą Fair Play

08 października 2021 Firma

Unum Życie zostało wyróżnione tytułem „Fair Play” przyznawanym przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Wybór uhonorowanych firm dokonywany jest
w oparciu o ankiety przeprowadzone wśród brokerów.

 
Tytuł „Fair Play” został przyznany podczas XXIII Kongresu Brokerów, który w tym roku zgromadził w Mikołajkach blisko 1000 ekspertów branży finansowej, regulatorów rynku, przedstawicieli towarzystw ubezpieczeń, brokerów. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Najlepsze są dobre praktyki”. To była również okazja do przeprowadzenia ankiety na temat współpracy z ubezpieczycielami w zakresie jakości i dostosowania oferty do rynku, serwisu sprzedażowego, a także likwidacji szkód.
 
Więcej w informacji prasowej.

Unum dla czystej planety

29 września 2021 CSR

W dniu 25 września niemal 300 pracowników i współpracowników Unum Życie wraz z bliskimi sprzątało lasy, nasadzało rośliny oraz reperowało ścieżki edukacyjne. Działania odbyły się w 9 lokalizacjach w całym kraju pod wspólną nazwą Dzień Wolontariusza, a najliczniejsza grupa zebrała łącznie ponad 2,5 tony śmieci.

 
Na co dzień w naszej pracy chronimy życie i zdrowie klientów, a środowisko, w którym wszyscy żyjemy ma na nie ogromny wpływ. Ilość śmieci, jakie zastaliśmy w miejscach naszych akcji zatrważa! To było dla nas wszystkich niezwykle przejmujące doświadczenie i cenna lekcja o stanie zanieczyszczenia naszego środowiska.” – mówi Małgorzata Morańska, prezes Fundacji Unum i rzecznik prasowy Unum Życie.
 
Więcej w informacji prasowej.

Unum Życie wypłaca więcej świadczeń

02 sierpnia 2021 Firma

Unum Życie TUiR S.A. wypłaciło swoim klientom 144,7 mln zł świadczeń z tytułu działalności bezpośredniej w okresie od lipca 2020 do połowy 2021 roku. To o 29,3% więcej niż wartość świadczeń wypłaconych za analogiczny okres sprzed roku.

 
Wzrost wypłaty świadczeń w ostatnim roku wynika głównie ze zwiększonej śmiertelności związanej z pandemią oraz wzrostu portfela ubezpieczeń. Łączna kwota wypłat, gdzie bezpośrednią przyczyną zgonu był Covid-19, to 9,4 mln zł.” – dodaje Iwona Wiśniewska-Jacak, Dyrektor Działu Wypłaty Świadczeń.
 
Więcej w informacji prasowej.

CSRFirmaProduktRynek

Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.