preloader

Aktualności

kategoria

Unum Życie nagrodzone Srebrnym Parasolem 2018

06 maja 2019 Firma

Unum Życie otrzymało nagrodę Srebrny Parasol 2018 w rankingu najlepszych firm ubezpieczeniowych magazynu Home&Market.

 
Redakcja Home&Market przyznała naszej firmie nagrodę za wykorzystanie potencjału, jaki płynie ze zmiany. W 2018 roku nasza spółka zmieniła akcjonariusza i nazwę a mimo to odnotowała znakomite wyniki finansowe. To efekt zaangażowania i współpracy ponad 400 pracowników i współpracowników, oferowania jedynie transparentnych produktów, dotrzymywania złożonych klientom obietnic oraz utrzymywania najwyższej jakości obsługi.
 
Pomimo zeszłorocznych zmian, ani na chwilę nie straciliśmy z oczu tego, co dla nas najważniejsze: dbałości o poczucie bezpieczeństwa naszych klientów oraz odpowiedzialności za powierzone nam zaufanie. Dzięki naszej wspólnej pracy opartej na uczciwości przeszliśmy płynnie pod sztandary Unum jednocześnie powiększając grono naszych klientów, a dodatkowo zdobywając wyróżnienia oraz ważne dla nas tytuły: Najlepszy Pracodawca, Mistrz Biznesu, Super Etyczna Firma, a teraz także Srebrny Parasol. To nasza ogromna duma, a zarazem doskonałe odzwierciedlenie tego, że współpraca zespołowa, zaufanie w organizacji i wiara we wspólny cel przynoszą wymierne efekty. Wszystkie nagrody są wyrazem uznania dla naszych ludzi za ich zaangażowanie i profesjonalną opiekę nad naszymi klientami, za które serdecznie dziękuję – skomentowała Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie TUiR S.A.
 
Home&Market corocznie przyznaje nagrodę Srebrny Parasol w dwóch kategoriach: ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia majątkowe. Drugą wyróżnioną spółką była Warta, która otrzymała wyróżnienie za najwyższe standardy obsługi na rynku ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych.

Aneta Podyma-Milczarek jedną z 50 najcenniejszych kobiet w Polsce w raporcie Rzeczpospolita Babska 2019

05 kwietnia 2019 Firma

Gazeta Finansowa przygotowała zestawienie pięćdziesięciu najcenniejszych Polek, których wyjątkowe osiągnięcia budzą szacunek, podziw i inspirują. W raporcie Rzeczpospolita Babska wyróżniona została Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie.

 
Prezes Aneta Podyma-Milczarek została doceniona za swoje osiągnięcia na rzecz rynku ubezpieczeń, co potwierdza również fakt, iż jest jedyną kobietą–prezesem spośród osób kierujących towarzystwami ubezpieczeń na życie w Polsce. Polsce. W raporcie Rzeczpospolita Babska, sylwetka Prezes Anety Podymy-Milczarek została dodatkowo wyróżniona w gronie 15 najcenniejszych kobiet, wśród takich osobistości jak: Ewa Szmidt-Belcarz (prezes zarządu Empik), Katarzyna Zawodna-Bijoch (prezes zarządu Skanska), Ewa Błaszczyk (aktorka i prezes Fundacji Akogo?) Katarzyna Bonda (pisarka), Agnieszka Chylińska (piosenkarka), Agata Kornhauser-Duda (Pierwsza Dama), Agnieszka Kłos (prezes zarządu Provident), Joanna Kulig (aktorka), Anna Lewandowska (trenerka), Dorota Soszyńska (współwłaścicielka Oceanic), Grażyna Torbicka (dziennikarka), Ilona Weiss (prezes zarządu ABC Data), Anna Wicha (dyrektor generalna Adecco Poland), Katarzyna Wysocka (główna projektantka Lulu De Paluza).
Raport dostępny jest na stronie: https://gf24.pl/biznes-raport/item/1855-rzeczpospolita-babska-2019)

Unum Życie z tytułem Super Etycznej Firmy

22 marca 2019 Firma

Unum Życie zostało po raz czwarty już wyróżnione tytułem Etyczna Firma Roku w konkursie organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu.

 
Nieprzerwane budowanie kultury opartej na wartościach zostało docenione przez kapitułę, która dodatkowo wyróżniła spółkę tytułem Super Etycznej Firmy.
 
Uczciwość, zaangażowanie oraz odpowiedzialność wyznaczają kierunki naszych działań. Wraz z ponad 400 pracownikami i współpracownikami codziennie dbamy o ochronę życia i zdrowia naszych klientów, wierząc, że wartości, którym hołdujemy są ponadczasowe. Tytuł Super Etycznej Firmy jest naszą dumą, uhonorowaniem konsekwentnej drogi w działaniu oraz uznaniem dla naszej pracy opartej na wartościach. To także zobowiązanie wobec klientów do dalszego pielęgnowania zaufania, jakim nas obdarzyli – powiedziała Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie.
 
W konkursie Etyczna Firma wyróżnione zostały firmy prowadzące działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na wartościach, wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.
 
Spośród 102 nadesłanych zgłoszeń jedynie 24 firmy zdobyły tytuł „Etycznej Firmy”, a 3 zostały uhonorowane dodatkowym wyróżnieniem „Super Etycznej Firmy”.

Unum Życie z tytułem Mistrz Biznesu 2018

14 marca 2019 Firma

Magazyn Businessman.pl wyróżnił Unum Życie tytułem Mistrz Biznesu w kategorii: ubezpieczenia, doceniając wysokie wyniki, jakie spółka osiągnęła w pełnym nowych wyzwań roku 2018.

 
Wyniki, jakie osiągnęliśmy w minionym roku były najlepszymi w ponad 20-letniej historii spółki. To zasługa naszych pracowników, współpracowników i kadry menadżerskiej, ich zaangażowania i wyjątkowej dbałości o klientów. Otrzymany tytuł jest uhonorowaniem ich pracy w szczególnym dla nas okresie, podczas którego mierzyliśmy się dodatkowo ze zmianą akcjonariusza. Poradziliśmy sobie po mistrzowsku z tym wyzwaniem i dziś cieszymy się nie tylko wysokimi osiągnieciami, ale też wyjątkową dla nas nagrodą – powiedziała Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie.
 
Nagroda Mistrz Biznesu jest przyznawana przez redakcję Businessman.pl od 2017 roku. Tytułem nagradzane są te firmy, które w poprzednim roku w szczególny sposób wykazały się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu, promują pracę zespołową na rzecz wspólnego celu i kształtują wysokie standardy biznesowe w Polsce. W skład kapituły oceniającej wchodzą eksperci ds. rozwoju biznesu oraz przedstawiciele mediów.
Spośród 20 nominowanych, jedynie 7 firm zdobyło tytuł Mistrza Biznesu 2018.