preloader

kategoria

Biznes, który pomaga

05 grudnia 2023 CSR

Prawie 1,2 tony żywności dla potrzebujących, ponad 2000 przyborów szkolnych dla wychowanków domów dziecka, 1175 kg karmy dla bezdomnych zwierząt. A to nie wszystkie działania społeczne wolontariuszy Unum Życie i Fundacji Unum.

 
Unum to firma ubezpieczeniowa, oferująca ochronę życia i zdrowia. Praca w takiej organizacji daje wgląd w liczne historie klientów, którzy doświadczają poważnych, życiowych problemów. Praca tu wymaga wrażliwości, empatii i szacunku do każdego człowieka, niezależnie czy jest on klientem firmy, czy też nie jest z firmą w żaden sposób związany. Nic dziwnego zatem, że ponad 50% załogi Unum angażuje się społecznie w działania Fundacji Unum lub samodzielne inicjatywy charytatywne. A firma zapewnia szereg możliwości, by nieść pomoc.
 
Pobierz infografikę i zobacz jak pomagamy.
 
Więcej w informacji prasowej.

Ostrzegamy przed oszustami, którzy mogą podszywać się pod firmy ubezpieczeniowe, by pozyskać dane osobowe

10 października 2023 Firma

Chronimy Twoje życie, zdrowie i Twoje dane.

 
Jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie i będzie pytał o szczegóły Twojej umowy ubezpieczenia, dane osobowe to zachowaj szczególną ostrożność i zweryfikuj dzwoniącego:
 
• nie podawaj swoich danych osobowych, w tym informacji o posiadanych ubezpieczeniach,
• zapytaj, jakie towarzystwo lub instytucję reprezentuje,
• zapytaj o imię i nazwisko osoby dzwoniącej,
• bez zbędnej zwłoki przerwij rozmowę,
• skontaktuj się bezpośrednio ze swoim Opiekunem lub zadzwoń na infolinię Unum 800 33 55 33 lub +48 22 329 30 99 w celu potwierdzenia czy kontakt faktycznie pochodzi ze strony naszej firmy.
 
Zobacz, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych TUTAJ

Unum po raz czwarty docenione przez klientów

09 października 2023 Firma

Unum Życie po raz czwarty otrzymuje certyfikat Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie nadawane jest przez agencją badawczą Experience Institute, na podstawie badania satysfakcji zrealizowanego na reprezentatywnej próbie klientów firmy.

 
W trakcie badania klienci oceniali doświadczenia ze współpracy z ubezpieczycielem. W ankiecie poruszane są obszary dotyczące:
 
• skłonności do rekomendacji ubezpieczeń badanej firmy,
• podejście do klientów,
• ogólne zadowolenie ze współpracy,
• poziom wysiłku, jaki klienci muszą włożyć w załatwienie spraw u ubezpieczyciela,
• jakość obsługi klientów,
• proces zakupu ubezpieczenia.

We wszystkich wymienionych obszarach spółka uzyskała wyniki powyżej 90%.

 
Więcej w informacji prasowej

Pożądany benefit?

06 października 2023 Firma

Aby pozyskać dziś talenty, firma musi wyróżniać się ofertą pracy. Praca ma dawać poczucie bezpieczeństwa, najlepiej gdy jest na etat, na czas nieokreślony i…
z ubezpieczeniem na życie.

 
Poczucie bezpieczeństwa to podstawowa potrzeba każdego człowieka, a praca stanowi ważny jej element. Badania na zlecenie Unum Życie pokazują, że zatrudnienie na etat to kluczowy czynnik poczucia bezpieczeństwa, wskazany przez ponad połowę respondentów.
 
Poznaj wyniki naszych badań.
 
Więcej w informacji prasowej.

FirmaProduktRynek

Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.