preloader

kategoria

Aneta Podyma Ubezpieczeniowym Menedżerem Roku 2022 według Gazety Bankowej

26 stycznia 2023 Firma

Tytuł Ubezpieczeniowy Menedżer Roku przyznawany jest na podstawie nominacji przedstawicieli rynku oraz oceny osiągnięć kandydata przez niezależne jury. Zwyciężczynią konkursu została Prezes Unum – Aneta Podyma.

 
Czuję się niezwykle zaszczycona tym wyróżnieniem i pragnę podziękować Jury Gazety Bankowej oraz wszystkim Państwu, którzy nominowali mnie do tego tytułu. Swoje serdeczne podziękowania kieruję również do mojego Zarządu i kadry dyrektorów. Lider bez zespołu to jak kapitan bez statku. Pragnę również podziękować wszystkim pracownikom i współpracownikom Unum za to, że razem tworzymy wyjątkową kulturę pracy, w której z odwaga sięgamy wspólnie po ambitne cele i razem je realizujemy. Serdecznie gratuluję wszystkim firmom oraz liderom wyróżnionym w konkursie Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa i Ubezpieczeniowy Menedżer Roku! Cieszę się, że razem kształtujemy rynek transparentnych, etycznych i nowoczesnych ubezpieczeń”. – mówiła Aneta Podyma w swojej przemowie podczas Gali.

Unum Życie po raz kolejny Najlepszym Pracodawcą w Polsce

23 stycznia 2023 Firma

Unum Życie jednym z Najlepszych Pracodawców 2022 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już piąte z rzędu docenienie Unum za budowanie angażującego miejsca pracy.

 
Znany na całym świecie od ponad 20 lat program Kincentric Best Employers wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, a tytuł Najlepszego Pracodawcy jest przyznawany wyłącznie w oparciu o wyniki badań pracowników.  
 
Więcej w informacji prasowej

Unum Ubezpieczycielem Roku 2022

09 stycznia 2023 Firma

Gazeta Ubezpieczeniowa wyróżniła Unum na tle innych firm ubezpieczeniowych, przyznając Unum tytuł Ubezpieczyciela Roku 2022.

 
Zyskaliśmy uznanie za:
• utrzymanie dwucyfrowego tempa wzrostu przypisu składki pomimo depresji całego rynku życiowego;
• uplasowanie się w pierwszej trójce najszybciej rosnących zakładów ubezpieczeń na życie w Polsce;
• rozbudowę portfela o innowacyjne produkty ochronne, takie jak ubezpieczenie grupowe Ochrona Premium, zapewniające kompleksowe wsparcie w problemach zdrowotnych pracowników: od profilaktyki, po diagnozę i pomoc w powrocie do pracy;
• technologiczną rewolucję w procesie wypłaty świadczeń, w wyniku której średni czas wypłaty to 2,5 dnia od otrzymania kompletnej dokumentacji od klienta;
• zaawansowane prace nad rozszerzeniem oferty o ubezpieczenia zdrowotne;
• bardzo dobre relacje z brokerami, których potwierdzeniem było zwycięstwo w tegorocznej edycji głosowania brokerów ubezpieczeniowych na najlepszego ubezpieczyciela życiowego i zdobycie nagrody „Fair Play”;
• 34 tegoroczne kwalifikacje agentów towarzystwa (Life Protection Advisors) do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table;
• zwycięstwo Anety Podymy, prezes towarzystwa, w plebiscycie Kobieta Biznesu Roku 2022 organizowanym przez „Puls Biznesu”.
 
 

Aneta Podyma Kobietą Biznesu 2022

15 grudnia 2022 Firma

Aneta Podyma zwyciężyła w prestiżowym plebiscycie Puls Biznesu: Kobieta Biznesu 2022, zdobywając 1. miejsce pośród wszystkich nominowanych Pań.

 
Jestem niezwykle wzruszona i zaszczycona tym tytułem! Dziękuję redakcji Pulsu Biznesu za nominację i wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w plebiscycie. Szczególnie dziękuję za głosy moim współpracownikom z Unum. Są dla niezwykle cenne, gdyż są wyrazem docenienia i zaufania” – komentuje Prezes Aneta Podyma. – „Gratuluję również pozostałym nominowanym wspaniałym menadżerkom, które bez wątpienia zasługują na miano Kobiet Biznesu 2022”.

CSRFirmaProduktRynek

Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.