preloader

kategoria

Infolinia Unum w języku ukraińskim

16 maja 2022 Firma

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, uruchomiliśmy infolinię w języku ukraińskimi.

 
Infolinia dostępna pod dedykowanym numerem telefonu: +48 22 329 30 30, a nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00.

Unum Życie Najlepszym Pracodawcą w plebiscycie Gazety Finansowej

10 maja 2022 Firma

Unum Życie znalazło się w zestawieniu Najlepszych Pracodawców Roku 2022, przygotowanym przez Gazetę Finansową.

 
Redakcja wyróżniła pracodawców, którzy w swojej ofercie mają najciekawsze rozwiązania dla pracowników, wspierając ich rozwój w karierze zawodowej, a także w życiu codziennym.

Nieustanny wzrost Unum Życie – wyniki finansowe za 2021 rok

20 kwietnia 2022 Firma

Na koniec 2021 roku Unum Życie TUiR S.A. odnotowało zysk netto w wysokości 14,1 mln zł. Przypis składki brutto wzrósł o ok. 12% i wyniósł 369,6 mln zł.

 
Wszyscy jesteśmy świadkami dynamicznych zmian, w których stale pogłębia się troska o życie i zdrowie człowieka. Naszą misją jest wypłata należnych świadczeń oraz nieustanne otaczanie ochroną życia i zdrowia naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasza oferta odpowiada na indywidualne potrzeby, których uważnie słuchamy i na które zwinnie odpowiadamy. W ubiegłym roku wprowadziliśmy nowe indywidualne Ubezpieczenie dla dzieci Lepszy Start, a także rozwijaliśmy ofertę ubezpieczeń grupowych. Od 2015 roku urośliśmy o 80% i nieprzerwanie robimy swoje, spełniamy obietnice niosąc tak potrzebny dziś spokój ducha 300 000 klientów i ich rodzinom. Naszym celem pozostaje dynamiczny rozwój oparty na fundamentach naszych wartości” – komentuje Aneta Podyma, Prezes Zarządu Unum Życie.
 
Więcej w informacji prasowej

Unum Życie z Certyfikatem „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”

07 kwietnia 2022 CSR

Zaangażowanie Unum Życie w wolontariat jest bardzo ważny dla społeczności firmy. Spośród 500 pracowników i współpracowników firmy, około 300 angażuje się w różne działania wolontariackie. 4 kwietnia Akademia Rozwoju filantropii w Polsce przyznała firmie Certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”.

 
Certyfikat ma na celu promocję wolontariatu pracowniczego, ochronę jego wartości, a także wsparcie firm i organizacji w rozwijaniu wolontariatu pracowniczego zgodnie ze standardami określonymi w Karcie Zasad Wolontariatu Pracowniczego – pierwszym dokumencie, w którym zebrane zostały fundamentalne zasady wolontariatu firmowego, prawa i obowiązki wolontariuszy oraz organizatorów” – mówi Paweł Łukasiak, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.
 
Więcej w informacji prasowej

CSRFirmaProduktRynek

Używamy pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.