preloader

kategoria

1261 kg żywności dla potrzebujących od wolontariuszy Fundacji Unum

09 kwietnia 2021 CSR

Pracownicy i współpracownicy Unum Życie zebrali łącznie 1261 kg żywności dla potrzebujących, których zaopatruje Bank Żywności SOS w Warszawie.

 
To wynik przedświątecznej akcji „Bohaterowie vs. Głód” zorganizowanej przez Fundację Unum. W akcji wzięło udział 301 wolontariuszy: pracowników i współpracowników spółki.
 
Więcej w informacji prasowej.

Ubezpieczenie Unum Życie na wypadek chorób układu krążenia nagrodzone ORDEREM FINANSOWYM 2020

18 marca 2021 Produkt

Unum Życie zdobyło wyróżnienie w tegorocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy magazyn gospodarczy Home&Market. ORDER FINANSOWY 2020 spółka otrzymała w kategorii „Ubezpieczenie na życie” za umowę dodatkową do ubezpieczenia na życie „Ubezpieczenie na wypadek chorób układu krążenia”.

 
W naszym procesie przygotowania produktu zawsze stawiamy na pierwszym miejscu klienta i jego potrzeby. Wiemy, że diagnoza poważnych chorób układu krążenia, które nadal są w czołówce najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce, to ogromne obciążenie dla pacjentów i ich bliskich. Dlatego w naszym ubezpieczeniu klienci znajdą zarówno wsparcie finansowe, jak i szereg usług, zdejmujących z nich ciężar organizacji i szukania specjalistycznej pomocy. Jesteśmy dumni, że nasze starania zyskują uznanie w oczach zarówno klientów, jak i kapituły programu ORDERY FINANSOWE. Serdecznie gratuluję tego wyróżnienia całemu zespołowi, który pracował nad tym rozwiązaniem” – skomentował wyróżnienie Borys Kowalski, Członek Zarządu i Główny Aktuariusz w Unum Życie
 
Więcej w informacji prasowej.

Agenci Unum Życie w światowej czołówce

22 lutego 2021 Firma

Aż 32 agentów (Life Protection Advisors) Unum Życie zakwalifikowało się na 2021 rok do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table. Obecnie z całej Polski jest w nim 67 członków.

 
Million Dollar Round Table (MDRT) to uznane na całym świecie elitarne stowarzyszenie doradców finansowych. Jest to niezależna organizacja zrzeszająca ponad 65 000 wiodących profesjonalistów w dziedzinie ubezpieczeń na życie i usług finansowych z ponad 500 firm i 70 krajów. Członkowie MDRT charakteryzują się doskonałą wiedzą na temat produktów, wyjątkową jakością obsługi klienta oraz bezkompromisowym kodeksem etycznym.
Aby uzyskać kwalifikację do MDRT, agenci muszą wykazać się wybitnymi wynikami sprzedaży polis, wysoką jakością relacji z klientami i niezachwianymi standardami etycznymi.
Aktualnie spośród wszystkich agentów Unum Życie aż 32 osoby uzyskały członkostwo. To 16% sieci sprzedaży spółki i aż 48% wszystkich doradców z całej branży w Polsce. Co więcej, jeden z nich – Piotr Danielewicz, Life Protection Advisor z Olsztyna, uzyskał kwalifikację na jednym z najwyższych poziomów: Court of the Table.
 
Członkostwo w MDRT to nie tylko uznanie rynkowe i prestiż, ale przede wszystkim dostęp do najlepszych praktyk i wiedzy z całego świata w zakresie obsługi klienta, oferowania wartościowych produktów i nawiązywania cennych relacji biznesowych. Członkowie MDRT to elita finansowa tego świata, a dla klientów naszej firmy potwierdzenie najwyższych standardów i profesjonalizmu przez duże P.” – dzieli się Piotr Danielewicz.
 
Jednym z przywilejów członków MDRT jest udział w międzynarodowych konferencjach, podczas których uznani eksperci z branży dzielą się wiedzą z zakresu finansów, obsługi klienta i aktualnych trendów.
 
Przynależność do tego stowarzyszenia to wyznacznik najwyższej jakość i ogromnej wiedzy naszych agentów. Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy z dumą dziś noszą emblemat MDRT, a także klientom, którymi się opiekują, gdyż to stanowi potwierdzenie, że są w najlepszych rękach. MDRT zrzesza 1% agentów ubezpieczeniowych z całego świata, nie każdy może tam być, tym bardziej cieszy i napawa dumą fakt, że niemal 50% polskiej reprezentacji to agenci Unum Życie” – dodaje Renata Stawiczny, Krajowa Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Indywidualnych.
 
Lista wszystkich agentów towarzystwa zakwalifikowanych do MDRT dostępna jest na stronie https://mdrt.unum.pl
 
Więcej o MDRT na www.mdrt.org lub @MDRTweet.

Unum Życie z tytułem Najlepszy Pracodawca 2020

15 lutego 2021 Firma

Unum Życie jednym z Najlepszych Pracodawców 2020 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już trzecie z rzędu docenienie Unum za budowanie angażującego miejsca pracy.

 
Badanie Best Employers to dla nas bardzo ważny moment, w którym nasi pracownicy
i współpracownicy oceniają jak się z nami pracuje. Ich odczucia ze współpracy z Unum są dla nas niezwykle cennym drogowskazem w kształtowaniu naszej kultury i miejsca pracy.
A dodatkowym powodem do dumy jest nie tylko ponownie uzyskany tytuł Najlepszego Pracodawcy, ale również niezwykle wysoka 99% frekwencja w badaniu. To był dla nas wszystkich trudny rok, ale wyniki badania po raz kolejny dowodzą, że autentyczna, wzajemna troska w zespołach, pielęgnowanie naszych wartości w codziennej współpracy oraz podążanie za naszą misją bez względu na panujące warunki to klucz do poczucia bezpieczeństwa naszych pracowników i współpracowników oraz ich zaangażowania. Serdecznie dziękuję naszym pracownikom i współpracownikom za ich zaufanie, odporność na aktualne wyzwania, ogrom pracy i niezwykłą energię, dzięki której wspólnie kształtujemy miejsce, w którym nam wszystkim chce się chcieć!
” – komentuje Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie.
Więcej w informacji prasowej.

CSRFirmaProduktRynek