preloader

kategoria

Unum i Ikano Bank Oddział w Polsce – z sercem do seniorów

03 lipca 2020 CSR

Fundacja Unum wraz z Ikano Bankiem przeznaczyły środki na pomoc najbardziej potrzebującym seniorom. Do akcji „Pomagamy razem” włączyli się zaangażowani wolontariusze: agenci i pracownicy Unum. Współpraca Ikano Banku i Fundacji Unum zaowocowała pomocą ponad 300 seniorom, zapewniając im najpotrzebniejsze rzeczy i fundując 1000 posiłków.

„Wsparcie potrzebujących zawsze wyzwala pozytywną energię, radość i satysfakcję, być może nawet większą niż u obdarowanych. Tak jest i w przypadku zespołu Ikano Banku. Cieszymy się, że mogliśmy połączyć nasze zaangażowanie z doskonałym zapleczem organizacyjnym wolontariatu Fundacji Unum. To nasze wspólne przedsięwzięcie udowadnia, nie po raz pierwszy, że w pracy zespołowej: jeden plus jeden równa się trzy z plusem – (plus za serce). Niech ta pozytywna energia rośnie, zaraża innych i rozprzestrzenia się wokół nas.
Dziękuję wszystkim, niesamowitym wolontariuszom Fundacji Unum za fantastyczne wsparcie naszego wspólnego projektu!”
– Sylwester Pedowicz, Dyrektor Ikano Banku Oddział w Polsce. Więcej w informacji prasowej.
 

Unum z tytułem Najlepszy Pracodawca 2020

05 maja 2020 Firma

Gazeta Finansowa doceniła wyjątkową troskę o pracowników i współpracowników Unum w dobie pracy zdalnej i nagrodziła spółkę tytułem Najlepszy Pracodawca 2020.

 
Obecna sytuacja epidemiczna wszystkich nas mocno dotknęła, zaburzając nasze poczucie bezpieczeństwa, ograniczając naszą swobodę i wzbudzając w nas większą troskę o zdrowie własne i bliskich. Dziś wszyscy odczuwamy tę zmianę. Na nas, jako pracodawcy, spoczywa ogromna odpowiedzialność, by zatroszczyć się o ludzi, o ich spokój i zdrowie, a także okazując empatię w wymagającym dla nich czasie. To dla nas najważniejsze! Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie. Dbamy o to, aby wszyscy byli dobrze poinformowani o decyzjach zarządu, zaopiekowani szeregiem programów edukacyjnych i zdrowotnych, a także mogli angażować się w działania społeczne przy wsparciu Fundacji Unum, i  nie zapominamy też o dobrym humorze tak potrzebnym w trudnych czasach – dzieli się Michał Płaczkiewicz, Dyrektor Działu Personalnego. – Tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymany w tak wymagających czasach cieszy podwójnie i jest najlepszym potwierdzeniem tego, że prawdziwa troska i szacunek  do człowieka to najważniejsze wartości niezależne od panujących okoliczności – dodaje.

Ubezpieczamy w pełni zdalnie!

22 kwietnia 2020 Produkt

 
#Zostańwdomu chroniąc swoje zdrowie, a aby chronić swoje bezpieczeństwo finansowe możesz zakupić polisę na życie online. Zachęcamy do kontaktu z Life Protection Advisorem Unum.

 

 
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów dostosowaliśmy nasze procedury, by móc nieprzerwanie otaczać ich ochroną nawet gdy wszyscy pozostajemy w domu. Widzieliśmy konieczność szybkiego przejścia na model zdalny, jednakże cały czas musieliśmy pamiętać o obowiązujących nas regulacjach prawnych. Stworzyliśmy proces sprzedaży łączący w sobie te dwa aspekty i dziś w pełni zdalnie możemy zawierać umowy ubezpieczenia” – mówi Łukasz Świerczek, Członek Zarządu Unum Życie TUiR S.A.

Unum wraz z Fundacją wspierają w walce z koronawirusem

21 kwietnia 2020 CSR

Unum Życie oraz Fundacja Unum podjęły wspólne działania, aby wesprzeć potrzebujących w walce z koronawirusem. Pełni uznania i wdzięczności dla służb medycznych, nasi pracownicy i współpracownicy połączyli siły, by nieść potrzebną pomoc w tej nierównej walce o zdrowie i życie pacjentów.

 

 
Podczas walki z COVID-19:
 
• przekazaliśmy 50.000 zł na zakup bodypletyzmografów dla szpitala MSWiA w Warszawie,
• zakupiliśmy środki odkażające dla oddziału zakaźnego Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie,
• zaopatrzyliśmy w 400 maseczek i 70 przyłbic Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II oraz Krakowski Szpital Uniwersytecki,
• zakupiliśmy 2200 maseczek dla pracowników Szpitala Dziecięcego w Olsztynie,
• zakupiliśmy 550 maseczek dla Szpitala Położniczo-Ginekologicznego w Olsztynie,
• wsparliśmy Centralny Szpital Kliniczny MSWiA kupując nie tylko sprzęt, ale i potrzebne maseczki,
• zakupiliśmy 20 kombinezonów dla Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy,
• zakupiliśmy 8 kombinezonów dla Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza w Bydgoszczy,
• zakupiliśmy 2000 szt. maseczek dla Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie,
• wsparliśmy Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek w Krakowie kwotą 5000 zł potrzebną na zakup jednorazowych materiałów medycznych.
 
Doceniając trud i zaangażowanie lekarzy i pielęgniarek będących na pierwszej linii frontu z epidemią, serdecznie dziękujemy im za wysiłek włożony w codzienną pracę. Żadne słowa nie są w stanie opisać, jak ogromną wdzięcznością i szacunkiem darzymy każdego z nich.

CSRFirmaProduktRynek